Опис конференції/

Description of conference

ОРГРАНІЗАТОРИ/ORGANIZED BY

Міністерсво освіти і науки України/Ministry of Education and Science of Ukraine

 

Національний університет біоресурсів і природокористування України/National University of Life and Environmental Sciences of Ukrainehas
Кафедра автоматики та робототехнічних систем імені академіка І.І. Мартиненка НУБіП України/Department of Automation and Robotics Systems named after I.I. Martynenko

Національна академія наук України/National Academy of Sciences of Ukraine

 

Інститут кібернетики імені В.В. Глушкова НАН України

 

Інститут космічних досліджень НАН і ДКА України

 

Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН та МОН України

 




З питань технічної підтримки звертайтеся за телефоном: +380681293647 — Комарчук Дмитро Сергійович.
З організаційних питань звертайтеся за телефоном: +380674450907 — Решетюк Володимир Михайлович.


МІЖНАРОДНИЙ ПРОГРАМНИЙ КОМІТЕТ

Співголови:
Кунцевич Всеволод Михайлович проф. (Україна, Київ)
Ніколаєнко Станіслав Миколайович проф. (Україна, Київ)
Стріха Максим Віталійович проф. (Україна, Київ)

Члени:
Губарєв В’ячеслав Федорович проф. (Україна, Київ)
Дубовий Володимир Михайлович проф. (Україна, Вінниця)
Кондратенко Ігор Петрович проф. (Україна, Київ)
Кондратенко Юрій Пантелійович проф. (Україна, Миколаїв)
Кулік Анатолій Степанович проф. (Україна, Харків)
Ладанюк Анатолій Петрович проф. (Україна, Київ)
Лебедєв Дмитро Васильович проф. (Україна, Київ)
Лисенко Віталій Пилипович проф. (Україна, Київ)
Любчик Леонід Михайлович проф. (Україна, Харків)
Максимов Максим Віталійович проф. (Україна, Одеса)
Медіковський Володимир Олександрович проф. (Україна, Львів)
Михальов Олександр Ілліч проф. (Україна, Дніпро)
Наконечний Олександр Григорович проф. (Україна, Київ)
Невлюдов Ігор Шакірович проф. (Україна, Харків)
Осадчий Сергій Іванович проф. (Україна, Кропивницький)
Панкратова Наталія Дмитрівна проф. (Україна, Київ)
Чикрій Аркадій Олексійович проф. (Україна, Київ)
Andrzej Chochowski prof. (Poland, Warsaw)
Evangelos Hristoforou prof. (Greece, Athens)
Henryk Sobczuk prof. (Poland, Warsaw)
Igor Korobiichuk prof. (Poland, Warsaw)
Jacek Przybyl prof. (Poland, Poznan)
Nilson Ferreira prof. (Brasil, Makapa)
Olexii Martynenko prof. (Canada, Halifax)
Pawel Obstawski prof. (Poland, Warsaw)
Peter Svec prof. (Slovakia, Bratislava)
Roman Szewczyk prof. (Poland, Warsaw)
Vytautas Buĉinskas prof. (Lithuania, Vilnius)
Juri Jatskevich prof. (Canada, Vancouver)

Міжнародний організаційний комітет
Голова
Ібатуллін Ігор Ілліч професор
Заступники голови
Отченашко Володимир Віталійович професор
Войтюк Валерій Дмитрович професор
Члени оргкомітету:
Болбот Ігор Михайлович доцент
Глазунова Олена Григорівна доцент
Коваль Валерій Вікторович професор
Козирський Володимир Вікторович професор
Кохан Світлана Михайлівна професор
Лисенко Віталій Пилипович професор
Решетюк Володимир Михайлович доцент
Роговський Іван Леонідович доцент
Ружило Зіновій Володимирович
Садовий Євгеній Анатолійович доцент
керівник проектної групи УЛФ
Чернишенко Євгеній Володимирович президент Асоціації «Теплиці України»
Штепа Володимир Миколайович доц. (Білорусь, Пінськ)
Andrzej Chochowski prof. (Poland, Warsaw)
Evangelos Hristoforou prof. (Greece, Athens)
Olexii Martynenko prof. (Canada, Halifax)
Peter Svec prof. (Slovakia, Bratislava)
Juri Jatskevich prof. (Canada, Vancouver)

Секретаріат:
Решетюк Володимир Михайлович керівник
Дудник Алла Олексіївна к.т.н.
Кіктєв Микола Олександрович к.т.н.
Комарчук Дмитро Сергійович к.т.н.
Лендєл Тарас Іванович к.т.н.
Ляшко Анастасія Петрівна к.т.н.
Макаревич Світлана Сергіївна к.т.н.
Москаленко Антоніна Анатоліївна к.т.н.
Тітова Людмила Леонідівна к.т.н.


ЗМІСТ
ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

СЕКЦІЯ 1
Математичні проблеми управління, оптимізації і теорії ігор
Співголови – Чикрій А. О., д.т.н., проф., Гнучій Ю.Б., д.ф-м.н., проф.
Секретар — Дудник А. О., к.т.н.

СЕКЦІЯ 2
Управління та ідентифікація в умовах невизначеності
Співголови – Куценко О. С., д.т.н., проф., Осипенко В.В., д.т.н., доц.
Секретар — Лендєл Т. І., к.т.н.

СЕКЦІЯ 3
Керування технічними, технологічними, біотехнічними об’єктами
Співголови – Ладанюк А. П., д.т.н., проф.,
Лисенко В. П., д.т.н., проф.
Секретар – Комарчук Д. С., к.т.н.

СЕКЦІЯ 4
Управління аерокосмічними, морськими та іншими рухомими об’єктами
Співголови – Лебедєв Д. В., д.т.н., проф.,
Кохан С. С., д.т.н., доц.
Секретар – Москаленко А.А., к.т.н.

СЕКЦІЯ 5
Інтелектуальне керування та обробка інформації
Співголови – Кулік А. С., д.т.н., проф., Козирський В.В., д.т.н., проф.
Секретар — Макаревич С.С., к.т.н., доц.

СЕКЦІЯ 6
Мехатроніка та робототехніка
Співголови –Невлюдов І.Ш., д.т.н., проф., Войтюк В.Д., д.т.н., проф.,
Ловейкін В. С., д.т.н., проф.
Секретар – Ляшко А. П., к.т.н.

СЕКЦІЯ 7
Інформаційні технології в автоматизації
Співголови –Дубовий В.М., д.т.н., проф., Коваль В. В., д.т.н., проф.
Секретар – Кіктєв М. О., к.т.н.

СЕКЦІЯ 8
Підготовка кадрів в галузі керування та інформаційних технологій
Співголови –Глазунова О. Г., д.п.н., доц., Решетюк В. М., к.т.н., доц.,
Болбот І.М., к.т.н., доц.
Секретар – Тітова Л. Л., к.т.н.


Місце проведення:


Зворотній зв`язок:
+380674450907 — Решетюк Володимир Михайлович;
+380681293647 — Комарчук Дмитро Сергійович;
+380934193233 — Дудник Алла Олексіївна.
E-mail: automations2017@gmail.com